Повідомлення про прийом кандидатур на участь у робочій групі з формування завдання на розроблення комплексного плану

  • 201

Фото без описуПостановою КМУ №926 від 01.09.2021 р., передбачено створення Робочої групи - тимчасового консультативно-дорадчого орган виконавчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування Завдання на розроблення Комплексного плану.

Робоча група формується з представників міської ради, виконавчого комітету міської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють міську раду та виконавчий орган відповідної міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Рава-Руської міської територіальної громади, який не є співробітником виконкому, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади.

Заяви на включення до Робочої групи з формування Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Рава-Руської міської територіальної громади приймаються до 31.05.2023 р. за адресою: вул. Я. Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівський р-н, Львівська обл., 80316 або електронною поштою на адресу: ravagromada@gmail.com.