Сьогодні перестало битись серце равчанина, військовослужбовця, підполковника Юрія Кожухара

  • 686

Фото без описуВін народився 21 лютого 1968 року у селі Плетений Ташлик Маловисківського району Кіровоградської області. З 1991 по 2003 рр. проходив військову службу у Раві-Руській, згодом - у Старичах, Рівному та Львові.

Брав участь у бойових діях в зоні проведення АТО/ООС у складі 24 окремої механізованої бригади як заступник командира 4 батальйону та 53 механізованої бригади як командир 2 батальйону.

Після повернення зі зони бойових працював старшим викладачем кафедри тактики факультету бойового застосування військ Національної академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного.

13 березня отримав поранення внаслідок ракетних атак по Яворівському полігоні.

Помер 26 березня унаслідок отриманих поранень.

У неділю, 27 березня, о 14.00 год відбудеться Чин прощання у гарнізонному храмі апостолів Петра і Павла у Львові, після чого тіло Юрія Кожухаря привезуть до Рави-Руської. У Раві-Руській прощання відбудуватиметтся у Народному домі.

У понеділок, 28 березня, о 12.00 год траурна процесія з Народного дому вирушить до церкви св. Бориса і Гліба ПЦУ (вул. Могильницького) Поховання відбудеться на міському кладовищі Рави-Руської.

Вічна пам'ять!

Слава Герою!