До уваги інформація!

До уваги інформація!

  • Переглядів: 25

В Україні розпочалось масове навчання територіальних громад першій психологічній допомозі

Робота з сім’єю, яка опинилася в складних життєвих обставинах

Робота з сім’єю, яка опинилася в складних життєвих обставинах

  • Переглядів: 30

У сучасному українському суспільстві сім’я потерпає від багатьох негативних факторів: погіршення матеріального становища, впливу таких негативних явищ, як наркоманія, алкоголізм, правопорушення, невміння раціонально використовувати сімейний бюджет та інше. Робота з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах є однією з пріоритетних напрямів роботи нашої громади. Адже саме діти у цих сім'ях потребують особливої уваги та турботи.

ЦНСП відвідують своїх підопічних

ЦНСП відвідують своїх підопічних

  • Переглядів: 60

Рава -Руський Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг"- забезпечує соціальною послугою догляду вдома 58 одиноких непрацездатних громадян. Це літні люди і люди з інвалідністю, які потребують допомоги бо залишилися сам на сам.

Відвідування людей похилого віку

Відвідування людей похилого віку

  • Переглядів: 76

Комунальний заклад " Центр надання соціальних послуг" інформує, що у травні було проведено перевірку надання соціальних послуг відділенням по наданню соціальних послуг одиноким непрацездатним громадян похилого віку.

Є потреба? - єДопомога ЦНСП

Є потреба? - єДопомога

  • Переглядів: 51

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога. 

Захід допомоги сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах ЦНСП

Захід допомоги сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах

  • Переглядів: 450

Почали тиждень з доброї справи! Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг" спільно з Службою у справах дітей провели захід допомоги сім'ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах і перебуває під супроводом ЦНСП.

Соціальні працівники ЦНСП допомагають одиноким особам ЦНСП

Соціальні працівники ЦНСП допомагають одиноким особам

  • Переглядів: 376

Соціальні робітники Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Рава-Руської міської ради щодня дарують тепло та допомогу своїм підопічним. Долаючи безліч кілометрів, робітники допомагають одиноким особам, а саме: розпалюють печі, підносять дрова, розчищають сніг біля будинку, доставлять воду з колодязя, а також допомагають в приготуванні їжі.

Працівники ЦНСП продовжують контролювати умови проживання дітей ЦНСП

Працівники ЦНСП продовжують контролювати умови проживання дітей

  • Переглядів: 570

Одним із пріоритетних напрямків роботи Комунального закладу Рава-Руської міської ради «Центр надання соціальних послуг» є надання соціальних послуг сім’ям, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. ЦНСП здійснює соціальний супровід 5 сімей та 1 дитячого будинку сімейного типу. 

07 квітня - третє засідання конкурсної комісії

07 квітня - третє засідання конкурсної комісії

  • Переглядів: 70

07 квітня 2022 року відбулось третє засідання конкурсної комісії по відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Рава-Руської міської ради. Протокол №3 

06 квітня 2022 року - друге засідання конкурсної комісії

06 квітня 2022 року - друге засідання конкурсної комісії

  • Переглядів: 75

06 квітня 2022 року відбулось друге засідання конкурсної комісії по відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг" Рава-Руської міської ради. Протокол №2