Відділ економіки та інвестицій Рава-Руської міської ради займається, зокрема, здійсненням моніторингу та аналізу соціально-економічного стану територіальної громади, здійснення заходів із соціально-економічного планування, розробленням проектів стратегії розвитку громади, програм соціально-економічного розвитку, інших планувальних документів у сфері своїх повноважень та подання їх на затвердження ради громади, сприяє залученню інвестицій у економіку громади, реалізацією проектів співробітництва громад, забезпеченням розвитку відносин громади з містами-побратимами (громадами-побратимами) з інших регіонів України та з інших держав, підготовкою проектів для їх подання в Державний фонд регіонального розвитку, до програм та фондів, що реалізують міжнародну технічну допомогу в Україні, налагодженням співпраці з інститутами громадянського суспільства (громадськими організаціями, благодійними організаціями, засобами масової інформації (далі- ЗМІ) та ін.) та реалізацією сумісних проектів.
 

Начальниця відділу - Сідельник Василина Дмитрівна.

Спеціалісти відділу - Теглівець Неля Вікторівна, Демчина Оксана Михайлівна

 

Адреса: м. Рава-Руська, вул. Я. Мудрого, 3 (ІІІ поверх)

Тел. 03252 44 888

e-mail: [email protected]

Фейсбук-сторінка

 

До уваги пасічників, які подали документи на дотацію за наявні бджолосім’ї

До уваги пасічників, які подали документи на дотацію за наявні бджолосім’ї

  • Переглядів: 254

Відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05 листопада 2021 № 336 сума спеціальної бюджетної дотації на одну бджолину сім’ю була зменшена майже вдвічі (109грн. 32коп.), за попередніми даними дотація мала становити 200 грн за одну бджолосім’ю.

Пасічники Рава-Руської міської територіальної громади отримують грошову допомогу

Пасічники Рава-Руської міської територіальної громади отримують грошову допомогу

  • Переглядів: 271

Відповідно до Порядку використання коштів, у державному бюджеті на 2021рік  передбачено виплату спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім'ї . Відповідну постанову щодо державної підтримки розвитку тваринництва затвердив Кабінет Міністрів України, зокрема, виплата передбачає надання дотації  у розмірі 200 грн. На одну бджолосім'ю.

Сплата майнових податків фізичними особами

Сплата майнових податків фізичними особами

  • Переглядів: 332

Одним із важливих джерел доходів бюджетів органів місцевого самоврядування є місцеві податки і збори. Формування значної частини їхніх доходів знаходиться у прямій залежності від того, наскільки ефективно вони зможуть організувати весь комплекс робіт. До складу майнових податків входять: - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; - транспортний податок; - плата за землю.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Конкурс на заміщення вакантної посади

  • Переглядів: 816

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантної посади:  - спеціаліст ІІ категорії відділу економіки та інвестицій Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області;