Відділ економіки та інвестицій Рава-Руської міської ради займається, зокрема, здійсненням моніторингу та аналізу соціально-економічного стану територіальної громади, здійснення заходів із соціально-економічного планування, розробленням проектів стратегії розвитку громади, програм соціально-економічного розвитку, інших планувальних документів у сфері своїх повноважень та подання їх на затвердження ради громади, сприяє залученню інвестицій у економіку громади, реалізацією проектів співробітництва громад, забезпеченням розвитку відносин громади з містами-побратимами (громадами-побратимами) з інших регіонів України та з інших держав, підготовкою проектів для їх подання в Державний фонд регіонального розвитку, до програм та фондів, що реалізують міжнародну технічну допомогу в Україні, налагодженням співпраці з інститутами громадянського суспільства (громадськими організаціями, благодійними організаціями, засобами масової інформації (далі- ЗМІ) та ін.) та реалізацією сумісних проектів.
 

Начальниця відділу - Сідельник Василина Дмитрівна.

Спеціалістка відділу - Теглівець Неля Вікторівна

 

Адреса: м. Рава-Руська, вул. Я. Мудрого, 3 (ІІІ поверх)

Тел. 03252 44 888

e-mail: vid.ekonom.ravamrada@gmail.com

Фейсбук-сторінка

 

До уваги пасічників, які подали документи на дотацію за наявні бджолосім’ї

До уваги пасічників, які подали документи на дотацію за наявні бджолосім’ї

  • Переглядів: 62

Відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05 листопада 2021 № 336 сума спеціальної бюджетної дотації на одну бджолину сім’ю була зменшена майже вдвічі (109грн. 32коп.), за попередніми даними дотація мала становити 200 грн за одну бджолосім’ю.

Пасічники Рава-Руської міської територіальної громади отримують грошову допомогу

Пасічники Рава-Руської міської територіальної громади отримують грошову допомогу

  • Переглядів: 85

Відповідно до Порядку використання коштів, у державному бюджеті на 2021рік  передбачено виплату спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім'ї . Відповідну постанову щодо державної підтримки розвитку тваринництва затвердив Кабінет Міністрів України, зокрема, виплата передбачає надання дотації  у розмірі 200 грн. На одну бджолосім'ю.

Сплата майнових податків фізичними особами

Сплата майнових податків фізичними особами

  • Переглядів: 115

Одним із важливих джерел доходів бюджетів органів місцевого самоврядування є місцеві податки і збори. Формування значної частини їхніх доходів знаходиться у прямій залежності від того, наскільки ефективно вони зможуть організувати весь комплекс робіт. До складу майнових податків входять: - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; - транспортний податок; - плата за землю.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Конкурс на заміщення вакантної посади

  • Переглядів: 410

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантної посади:  - спеціаліст ІІ категорії відділу економіки та інвестицій Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області;

Підприємцям, підприємствам, організаціям у сфері надання послуг

Підприємцям, підприємствам, організаціям у сфері надання послуг

  • Переглядів: 147

З метою протидії розповсюдження COVID -19 та карантинних обмежень, які будуть посилюватись у зв’язку із 3-ю хвилею COVID -19, а також із можливим подальшим введенням червоного рівня і локдауну Рава-Руська міська рада повідомляє Вас, що якщо ваші працівники не будуть мати щеплення від COVID -19- це може бути причиною зупинки (на період локдауну) вашої господарської діяльності, що у свою чергу призведе до втрати прибутків.  Щоб вчасно уникнути таких наслідків закликаємо Вас та ваших працівників пройти безкоштовне щеплення від COVID -19 вакцинами, які визнані ВООЗ і надають можливість громадянам перетинати кордон. Вакцинацію можна провести за попередньою домовленість про час та день вакцинації у КНП «Рава-Руська лікарня». Контактна особа – Крупа Леся  Олексіївна, номер тел. : 096 30 12 797. Типи вакцин, які використовуються у закладі:  1.    Coronavac  CoronaVac/Sinovac Biotech - це iнактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним пiдприємством Sinovac Biotech. Потрiбнi двi дози вакцини з iнтервалом у 14-28 днiв. Схвалена Всесвiтньою органiзацiєю охорони здоров'я для екстреного використання. 2.    AstraZeneca AstraZeneca (Covishield, SKBio) iндiйського, корейського та iталiйського виробництва - це векторна вакцина, яку розробив Оксфордський унiверситет та британcько-шведська компанiя AstraZeneca. Потрiбнi двi дози вакцини з iнтервалом у 12 тижнiв. Першу i другу дозу можна отримати вакциною AstraZeneca, виробленою на рiзних майданчиках. Схвалена Всесвiтньою органiзацiєю охорони здоров'я для екстреного використання. 3.      Comirnaty Comirnaty /Pfizer-BioNTech - це мРНК-вакцина, розроблена нiмецькою бiотехнологiчною компанiєю BioNTech спiльно з американським фармакологiчним концерном Pfizer. Потрiбнi двi дози вакцини з iнтервалом у 21 день. Схвалена Всесвiтньою органiзацiєю охорони здоров'я для екстреного використання.  

Оголошення

Оголошення

  • Переглядів: 124

Рава-Руська міська рада доводить до відома та використання в роботі рішення XII сесії VIII демократичного скликання Рава-Руської міської ради від 31.08.2021року  № 15 «Про маркування товарів  російського походження» на підставі законів України «Про захист прав споживачів» та «Про місцеве самоврядування в Україні». Цим рішенням Рава-Руська міська рада звертається до підприємців, які мають пункти продажу товарів на території Рава-Руської міської територіальної громади та рекомендує ввести спеціальне помітне маркування товарів російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації та їх розміщення на окремих полицях. А також, Рава-Руська міська рада пропагує проведення акцій підтримки вітчизняних товаровиробників.