Підписано меморандум про співпрацю з Львівським національним університетом природокористування

  • 146

Фото без опису9 березня між Львівським національним університетом природокористування та Рава-Руською міською радою був підписаний меморандум про співпрацю.

Ректор університету академік НААНУ Володимир Снітинський та міський голова Іван Івануса обговорили умови співпраці, відповідно до яких протягом наступних років розвиватимуть взаємовигідне та довгострокове співробітництво, спрямоване на досягнення своїх статутних цілей.

Основними напрямками такої співпраці можуть бути:
- Наукові дослідження:
Університет може проводити дослідження в різних сферах, які можуть бути корисними для громади. Міська рада може сприяти в реалізації таких досліджень, надаючи необхідну інформацію та доступ до даних та ресурсів.
- Розвиток інновацій:
Університет може створювати нові технології та інноваційні рішення, які можуть бути використані для вирішення проблем міста. Міська рада може сприяти впровадженню таких рішень у місті.
- Економічний розвиток:
Університет може сприяти економічному розвитку міста, залучаючи студентів та фахівців для виконання проєктів в місцевих компаніях. Міська рада може сприяти такій співпраці, надаючи допомогу в залученні інвестицій та розвитку місцевих підприємств.
- Профорієнтація:
В рамках даного меморандуму на кафедрі менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого було розпочато реалізацію освітнього проєкту з розвитку управлінських навичок для підлітків «Junior manager».