Засідання позачергової сесії міської ради

  • 169

Фото без опису

Сьогодні відбулася важлива позачергова сесія Рава-Руської міської ради, на якій були розглянуті актуальні питання щодо освітньої системи в громаді. Члени ради проголосували за припинення функціонування закладів освіти шляхом ліквідації, в результаті чого розпочнеться новий етап оптимізації освітнього процесу в усій громаді.

На порядок денний засідання XXХVІІІ позачергової сесії Рава-Руської міської ради восьмого демократичного скликання було винесено та прийнято рішення щодо таких питань:

  1.  Про припинення функціонування Філії Рава-Руського опорного закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1 Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області с. Голокам’янка шляхом ліквідації.
  2.  Про припинення функціонування Філії Рава-Руського опорного закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1 Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області с. Дев’ятир шляхом ліквідації.
  3.  Про припинення юридичної особи Дубрівська початкова школа Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області шляхом ліквідації.
  4.  Про припинення юридичної особи Клебанська початкова школа Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області шляхом ліквідації.
  5.  Про припинення юридичної особи Гута-Обединська початкова школа Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області шляхом ліквідації.

Вплив такого рішення на освітні структури та дітей став предметом великої дискусії. Деякі представники громади висловлювали занепокоєння з приводу можливого негативного впливу на якість освіти та доступ до неї для дітей. Інші наголошували на економічній необхідності прийняття такого рішення.

Було проведено консультації з батьками, вчителями та іншими зацікавленими сторонами щодо можливих наслідків рішення про закриття шкіл. Відділ освіти Рава-Руської міської ради розглянув альтернативні шляхи оптимізації освітніх процесів та забезпечення якісної освіти для всіх дітей.

Після докладного обговорення і ретельного аналізу різних факторів, таких як кількість учнів, стан інфраструктури та фінансові можливості, було визначено, що закриття шкіл є важливим кроком до покращення якості надання освітніх послуг у громаді. Ця дія спрямована на забезпечення більш ефективного використання ресурсів та створення оптимальних умов для навчання та розвитку учнів.

З метою забезпечення плавного переходу для учнів та педагогічного персоналу, який буде задіяний в процесі закриття шкіл, було розроблено план дій. Відділ освіти міської ради працюватиме над забезпеченням цього переходу та надання всієї необхідної підтримки.

Міський голова Іван Івануса та депутати міської ради підкреслюють, що рішення щодо закриття шкіл прийнято з урахуванням інтересів усієї громади, потреб освіти та розвитку молодого покоління.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису