ОГОЛОШЕННЯ про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Рава-Руській міській раді

  • 291

Фото без опису

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України 04.08.2023 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», на виконання рішення сесії Рава-Руської міської ради № 9 від 31.08.2023 «Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Рава-Руській міській раді», Рава-Руська міська рада інформує про початок формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Рава-Руській міській раді.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Рава-Руській міській раді (далі – Рада) є консультативно-дорадчим органом, який утворюється для реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції. З Положенням про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Рава-Руській міській раді можна ознайомитись за посиланням - https://rava-mr.gov.ua/docs/1489672/.

Склад Ради з питань ВПО утворюється у кількості до 18-ти осіб, та складається з представників органу, при якому утворено Раду, внутрішньо переміщених осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

До складу Ради з питань ВПО, можуть входити працівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служби у справах дітей, охорони здоров’я, освіти і науки, житлово-комунального господарства, економічного розвитку.

До складу Ради з питань ВПО входять внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є адміністративно-територіальна одиниця, яка є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду, в тому числі які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи.

Відбір членів Ради з питань ВПО здійснюється на підставі поданих до Рава-Руської міської ради внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

  • заяви у довільній формі;
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
  • документа про освіту (за наявності);
  • мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради з питань ВПО;
  • відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради.

Документи у паперовому вигляді подаються за адресою: 80316, Львівська область, Львівський район, м. Рава-Руська,  вулиця Є. Коновальця, 8, ІІІ поверх (загальний відділ Рава-Руської міської ради), в електронній формі - на електронну адресу: ravagromada@gmail.com.

Пропозиції приймаються до 13 жовтня 2023 року включно. За додатковою інформацією просимо звертатися за тел. (067) 11 43 505, (063) 11 43 505 – загальний відділ Рава-Руської міської ради, або e-mail: ravagromada@gmail.com.