Захисників з Рава-Руської громади посмертно нагородили державними відзнаками

  • 187

Фото без опису

 

Загиблих Героїв з Рава-Руської міської територіальної громади, посмертно нагородили державними нагородами за мужність і героїзм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі. 
 

Загиблий Віталій Калинич отримав орден «За мужність» ІІІ ступеня. Він проживав у селі Шабельня Рава-Руської громади. Захищав країну у складі гірсько-штурмової бригади. Загинув 13 січня 2023 року в районі населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області. У воїна залишились батько, сестра та брат.

 

Медаль «Захиснику Вітчизни» посмертно вручили солдату Василю Кулаю, жителю села Гійче Рава-Руської громади. Захисник був сержантом 3 відділення 2 взводу роти охорони вйськової частини А4053. Загинув від обстрілу під час виконання бойового завдання у Лисичанську. У воїна залишились дружина та двоє дітей.

 

Медаллю «За військову службу Україні» посмертно відзначили солдата Юрія Лоскоріха. Юрій проживав у селі Забір'я Рава-Руської громади. Захищав Україну в складі 2 механізованого відділення 3 механізованого взводу 2 механізованої роти 1 механізованого батальйону військової частини А-4053 (115 окрема механізована бригада). Загинув 6 жовтня 2022 року на Донеччині. У захисника залишились мама і дочка.

 

Низький уклін усім, хто героїчно став на захист України!

Вічна памʼять тим, хто віддав життя за її волю!