Переваги електронних сервісів для бізнесу

  • 265

Фото без описуЧервоноградський відділ електронних сервісів Головного управління ДПС у Львівській області нагадує платникам податків щодо переваг подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал Державної податкової служби України https://tax.gov.ua скориставшись електронним підписом.

Для входу в Електроний кабінет необхідно  отримати кваліфікований електронний підпис як у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС, так і  звернувшись до будь-яких інших кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, перелік яких розміщено на сайті центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України (czo.gov.ua) у розділі «Довірчі послуги».

Отже, подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг для платників податків. Звітність, можна передати в електронному вигляді до податкової всього за декілька хвилин в результаті чого платники економлять свій час, кошти на придбання бланків звітних документів, отримують гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та оновлення версій форматів документів, які є підставою для нарахування і сплати податків.