Розпочалася реалізація Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану. 

  • 437

Програма працюватиме через три інструменти: 
- надання безповоротної фінансової допомоги релокованим виробничим підприємствам ; 
- ваучерна підтримка на маркетингові послуги або послуги сертифікації; 
- надання безповоротної фінансова допомоги на закупівлю обладнання підприємствам харчової, легкої, машинобудівної промисловості. 

Так, безповоротна фінансова допомога виробничим підприємствам, які релокувались, становить 100 тис гривень за умови, якщо підприємство перереєструється на території Львівської області. Також підприємство отримає додаткових 100 тис грн, якщо створить не менше 20 нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки .

Для підтримки мікро- та малого бізнесу на час воєнного стану передбачена ваучерна підтримка: 
- не більше 50 тис грн на маркетингові ваучери; 
- не більше 80 тис грн на ваучери для сертифікації продукції. 

Важливо зазначити, що частка власних витрат суб’єктів господарювання на отримання послуг повинна становити не менше 30% суми від загальних витрат.

Наразі, оголошено прийом документів до 17 травня 2022 року на прекваліфікацію сервісних компаній, які будуть надавати комерційні пропозиції для бізнесу Львівщини для участі у ваучерній підтримці .

Третє завдання покликане підтримати підприємства Львівської області в галузі харчової, легкої, машинобудівельної промисловості. Таким підприємствам надається безповоротна фінансова допомога у розмірі не більше 500 тис грн на закупівлю обладнання. Також є умова створити не менше 5-ти нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки .

Детально ознайомитись з Програмою підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану, затвердженою розпорядженням від 21.04.2022 №35/0/5-22 ВА можна за посиланням: https://loda.gov.ua/rozporyadchi-dokumenty.

Інші новини

Всі новини