Інтеграція внутрішньо переміщених осіб в громаду. В рамках співпраці із Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») нашу громаду відвідала команда ГО "Європейський діалог". В рамках віз

  • 97

В рамках співпраці із Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») нашу громаду відвідала команда ГО "Європейський діалог".

В рамках візиту було проведено зустріч з керівництвом Рави-Руської громади, представниками громадського суспільства, місцевими волонтерами, а також з керівництвом ГО «Громада в Дії». 
ГО "Громада в дії" виступатиме партнером ГО "Європейський діалог" в реалізації проєкту.
Тема обговорення – інтеграція внутрішньо переміщених осіб у громаді.

Ознайомили представників ГО "Європейський діалог" з роботою громади щодо підтримки ВПО. 

Станом на сьогодні, в Рава–Руській громаді офіційно зареєстровано близько 800 ВПО. Майже 90% з них проживає в приватному секторі. 74 особи розміщено у гуртожитку Рава-Руського професійного ліцею. Від початку війни громада прийняла понад 2000 ВПО.

Під час зустрічі також було обговорено низку заходів для інтеграції ВПО в громаді, які підтримуватимуться ГО «Європейський діалог». Зокрема, йшлося про проведення культурно-історичних-мистецьких і спортивних заходів, які допоможуть краще представити традиції Рава-Руської громади і сприятимуть інтеграції ВПО та налагодженню співпраці із місцевими мешканцями.