Запрошуємо на співбесіду охочих зайняти посаду провідного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Рава- Руської міської ради

  • 947

Фото без опису

Рава-Руська міська рада запрошує на співбесіду бажаючих зайняти посаду провідного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області.

Опис вакансії

Загальні умови

Назва та категорія посади,стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення:

Провідний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області, сьома категорія посад в органах місцевого самоврядування

Посадові обов’язки: Згідно посадової інструкції
 

Умови оплати праці:  Згідно штатного розпису

Інформація про строковість призначення на посаду:

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» у період дії воєнного стану особи призначаються на посади в органах місцевого самоврядування, міським головою без конкурсного відбору, обов’язковість якого передбачена законом. Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади в органах місцевого самоврядування, на які особи призначені без конкурсного відбору, оголошується конкурс. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено без конкурсного відбору, становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Перелік документів, які необхідно надати для призначення на посаду, в тому числі спосіб подання,адреса та строк їх подання:

Заяву, заповнену особову картку встановленого зразка та документи, що підтверджують наявність громадянства України, освіти та досвіду роботи згідно з вимогами законодавства, встановленого щодо відповідних посад.
Документи подаються особисто до Рава-Руської міської ради (вулиця Є. Коновальця, 8, місто Рава-Руська Львівська область (ІІІ поверх, Загальний відділ)).
Документи приймаються до 10 жовтня 2022 року включно.

Телефон для довідок: 0325243505

Електронна адреса:  ravagromada@gmail.com

Кваліфікаційні вимоги

1.Вища освіта не нижче ступеня бакалавра.
2. Вільне володіння державною мовою.
3. Без вимог до стажу роботи. 

Інші вимоги до професійної компетентності

Повинен знати: Конституцію України; Закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інші Закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; основні програми роботи на комп’ютері.

Примітка. Про час та місце проведення співбесіди кандидатів буде повідомлено додатково.
Призначення на посаду відбувається за підсумками проведення співбесіди з кандидатами на посаду провідного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області.