Зміна назви вулиці. Які дані потрібно змінити?
9 вересня на сесії Рава-Руської міської ради було прийнято ряд рішень про перейменування вулиць у населених пунктах Рава-Руської громади.
Відтак вулицю Перемоги у Раві-Руській перейменовано на вулицю Любомира Гузара, вулиця Залізної Дивізії тепер вулиця Королівських піхотинців, вулиця 91 Прикордонного загону – 6 Бригади УГА, вулиця Пушкіна – Євгенії Зарицької, вулиця Проїздна –Проїзна, вулиця Огородова – Квітки Цісик.
У Дев’ятирі вже немає вулиці Колгоспної, її перейменовано у вулицю Сорочі Лози.
Вулиця Миру у Потеличі тепер носить назву – Горянська, а вулиця 40-річчя Перемоги – Немирівська.
У Шабельні вулицю Моріна перейменовано на вулицю Дмитра Донцова.
У Синьковичах вулиця Колгоспна відтепер носить назву Зелена.
Замість вулиці Чапаєва у Новій Кам’янці тепер є вулиця Гарасими.
Немає вулиці Першотравнева у селі Гійче, відтепер вона – Героїв України.
У зв'язку з цим багатьох мешканців турбує питання, чи потрібно вносити зміни в ті чи інші документи. Ми підібрали відповіді на найпоширеніші питання.
Чи потрібно вносити зміни про реєстрацію місця проживання?
Законодавство не передбачає обов’язку вносити подібні відомості, оскільки зміна назви вулиці не є зміною реєстрації місця проживання. Внести оновлену інформацію можна під час обміну паспорта громадянина України, або у інших випадках коли виникає безпосередня потреба. Зробити це можна у Центрі надання адміністративних послуг, наші адміністратори актуалізують інформацію внесену до Реєстру територіальної громади на підставі чого Ви отримаєте актуальний Витяг з Реєстру територіальної громади .
Чи обов’язково вносити зміни до документів на нерухомість?
Документи, що засвідчують право власності на нерухомість, залишаються чинними у випадку зміни назви вулиці, на якій вони розташовані.
У випадку перейменування вулиці, на якій розміщена нерухомість, законодавством не передбачена необхідність внесення змін до документа про право власності на нерухоме майно, зокрема свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, дарування тощо.
Зміни будуть внесені автоматично після відчуження майна (продаж, дарування або передача у спадок). Тобто у документах, які будуть оформлюватися на нового власника, вже буде вказана нова назва вулиці.
Чи потрібно змінювати відомості про місцезнаходження юридичної особи?
Зміна відомостей про місцезнаходження юридичної особи та фізичної особи підприємця підлягає державній реєстрації відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».
Адміністративний збір за проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичних осіб та їхніх установчих документів, змін до відомостей про фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, пов’язаних із змінами в адміністративно-територіальному устрої України, а також зміни місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів не справляється.
Ми працюємо для Вас!