Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

  • 154

Фото без опису1)  Проект детального плану території земельних ділянок по зміні цільового призначення по вул. Б. Хмельницького в м. Рава-Руська, Львівського р-ну, Львівської обл.
Детальний план виконаний з метою деталізації та уточнення положень генерального плану м. Рава-Руська. Проектом визначаються межі земельних ділянок з урахуванням санітарно-захисної зони, червоних ліній вулиць і інженерного забезпечення, передбачено зміну цільового призначення проектованих ділянок.

2)  Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.
Розробник ДПТ – ФОП Півторацький Т. М.
Розробник СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:
а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, а саме: з 02.03.2023р. по 03.04.2023 р.
б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Рава-Руська міська рада Львівської області (80316, Україна, Львівська обл. Львівський р-н, м. Рава-Руська, вул. Ярослава Мудрого, 3).
в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:
3 квітня 2023 року о 14:00 год в приміщенні Рава-Руської міської ради. 
г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Рава-Руська міська рада Львівської області (80316, Україна, Львівська обл. Львівський р-н, м. Рава-Руська, вул. Ярослава Мудрого, 3) протягом місяця з дати виходу оголошення, в робочі дні з 9-00 год. до 13-00 год
Адреса сайту: https: rava-mr.gov.ua
ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Рава-Руська міська рада Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО: не передбачено.