Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

  • 207

Фото без опису1. Повна назва документа державного планування:Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в селі Липник Львівського району Львівської області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Рава-Руська міська рада Львівського району.
Розробник ДПТ та СЕО – ТзОВ «Карпати Арх-Проект»

3. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 14.04.2023 до 14.05.2023р.;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу:Рава-Руська міська рада (80316, Львівська область, Львівський район, м. Рава-Руська, вул. Я. Мудрого,3).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 15.05.2023р., о 15.00 год в примішенні Рава-Руської міської ради вул. Я.Мудрого, 3, м.Рава-Руська;

г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою:80316, Львівська область, Львівський район, м. Рава-Руська, вул. Я. Мудрого,3, тел. (067) 11 43 505, (063) 11 43 505, e-mail: ravagromada@gmail.com
Адреса сайту:https://rava-mr.gov.ua/

ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Рава-Руська міська рада.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту генерального плану – не передбачено.

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Звіт про стратегічну екологічну оцінку