Cеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» в Жовківській ДПІ

  • 79

Фото без описуНещодавно у Жовківській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Декларування громадян-2023рік» та новації податкового законодавства». На запитання платників відповідав начальник Жовківської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Богдан Звізло. 

Під час «гарячої лінії» громадяни цікавились різними питаннями, зокрема відповідаючи на запитання, Богдан Звізло інформував фізичних осіб хто зобов’язаний подати декларацію про майновий стан і доходи, а хто може скористатися правом на податкову знижку, як правильно задекларувати іноземні доходи, а також доходи від репетиторської діяльності, чи змінилася форма податкової декларації та строки подання та сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи, тощо.  

Також поінформував платників, що наказом Міністерства фінансів України від 22.03.2023 року №148 затверджено Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення. Це зроблено з метою спрощення алгоритму заповнення реквізиту «Призначення платежу» платниками та органами виконавчої влади шляхом скорочення кількості його обов`язкових полів. 

Під час проведення «гарячої лінії» очільник інспекції надав відповіді на питання, які цікавили платників податків та звернув увагу платників на широкому фунціоналі Електронного кабінету платника, сервісу, який дає можливість якісно, швидко та дистанційно спілкуватися з податковою службою, отримувати довідки та іншу необхідну для платників податків інформацію.