У Львівському ЦПТО ДСЗ стартує навчання за професією «швачка»

  • 118

Фото без опису

Останнім часом фірми і компанії Львівщини мають гостру потребу у швачках. Про це красномовно свідчать цифри: в області для представників цього фаху налічується понад 500 пропозицій працевлаштування із зарплатою, розмір якої коливається від мінімальної до 23 тисяч гривень. 

Для збалансування попиту і пропозиції робочої сили  у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122) 22 травня ц. р. стартує навчання для охочих здобути професію «швачка».

Термін вишколу – три місяці. Після успішного завершення курсів слухачі отримають свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного взірця. Для безробітних навчання фінансується із джерел Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Усіх, хто прагне реалізувати свій талант у швейному ремеслі, запрошуємо долучитися до курсів. Знання і досвід слухачам передаватимуть висококласні викладачі та майстри виробничого навчання у сучасно обладнаних кабінетах і майстернях.

Оволодівши швейним мистецтвом, слухачі зможуть не тільки без труднощів знайти роботу та успішно побудувати кар’єру, а й започаткувати власний бізнес. 

Більш детально про курси швачок можна довідатися за тел. +380676720852.

Графік навчання у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ – https://bit.ly/3BfBiDS


Відділ організаційно-інформаційної роботи 
Львівського обласного центру зайнятості 
Тел. 233-71-85