«Створюємо простір вашої безпеки»: стартував новий проект поліції охорони

  • 224

Фото без описуПроєкт Департаменту поліції охорони триватиме до 30 червня. Головна мета – інформування населення, представників органів влади, освіти, медичної інфраструктури, бізнесу щодо забезпечення надійного захисту їх майна від протиправних посягань.

З початком широкомасштабного вторгнення рф на територію України питання безпеки стало пріоритетним як суспільства, так і безпеки об’єктів всіх форм власності. Наразі на рівні держави розробляється безпекова Концепція, яка передбачатиме наявність обов’язкової озброєної охорони, насамперед, на об’єктах життєзабезпечення населення. Мова йде про школи, лікарні, ТРЦ, банки, АЗС, культурні заклади тощо. 

Управління поліції охорони у Львівській області пропонує мешканцям області централізовану пультову охорону об'єктів усіх форм власності та будь-якого ступеня складності, використовуючи сучасні та сертифіковані технічні засоби охорони та системи тривожної сигналізації. Під час співпраці з клієнтом ми шукаємо індивідуальний підхід, та враховуємо кожні побажання. Ми завжди працюємо не тільки швидко, але й надійно, - зазначив заступник начальника управління – начальник відділу технічної охорони полковник поліції Роман Якубляк.

Департамент поліції охорони працює на випередження та вже реалізовує проект «Створюємо простір вашої безпеки», який триватиме до 30 червня.

Поліція охорони – єдина в Україні, хто за Законом має права та повноваження на використання зброї. Протягом 70 років органи поліції охорони забезпечують безпеку і захист у всіх сферах. Завдяки досвіду і оперативному реагуванню правоохоронці гарантують бездоганний результат.