Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

  • 77

Фото без опису1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по зміні цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості із земель запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичними особами) сільськогосподарського призначення в урочищі «Полігон», с. Потелич, Львівський район, Львівська область.

2. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

3. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

4. Передбачувана процедура громадського обговорення:
– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 02.08.2023 р. до 12.08.2023 р;
– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;
– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області – https://rava-mr.gov.ua/.
– зауваження і пропозиції подаються до Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області за адресою: 80316, Львівська обл., Львівський р-н, м. Рава-Руська, вул. Ярослава Мудрого,3, ел.пошта: ravagromada@gmail.com в термін до 12.08.2023 р.
– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числіпов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

5. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.