Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

  • 91

Фото без опису1.    Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови по вул. Є. Коновальця, м. Рава-Руська, Львівського району Львівської області.
У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

2.    Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

3.    Передбачувана процедура громадського обговорення:
– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 03.08.2023 р. до 13.08.2023 р;
– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;
– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області – https://rava-mr.gov.ua/. 
– зауваження і пропозиції подаються до Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області за адресою: 80316, Львівська обл., Львівський р-н, м. Рава-Руська, вул. Ярослава Мудрого,3, ел.пошта: ravagromada@gmail.com в термін до 13.08.2023 р.
– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.