Відкриття сучасного дитячого інтерактивного простору

  • 563

Фото без опису

15 серпня у місті Рава-Руська відбулось офіційне відкриття сучасного інтерактивного простору для дітей.

Проєкт реалізований Міжнародною благодійною організацією «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» України у співпраці із Рава-Руською міською радою за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА.

В рамках урочистого відкриття були присутні: Наталія Кузяк - менеджер міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» України, Ірина Гаврилюк - директор Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА, Христина Замула - голова Львівської районної державної адміністрації, Наталія Чорній - начальник Відділу культури, туризму, молоді та спорту Рава-Руської міської ради та Іван Івануса – голова Рава-Руської міської ради.

«Всі ті речі, які зараз започатковує наше обласне керівництво в сфері культури, молоді, чи це молодіжні центри, чи ось такі заходи, ми їх усіх підтримуємо і готові реалізовувати їх разом. Дуже сподіваюсь, що батьки з дітьми будуть приходити в цей інтерактивний простір і не буде цих повітряних тривог, буде мирне небо над головою», – зазначив міський голова Іван Івануса.

«Якщо б не було бажання від представництва громади, то напевно і нас би тут не було. Ми дякуємо не тільки за цей простір, дякуємо за те, що ваша громада дуже багато доклалася в ті такі найважчі дні війни коли дуже багато людей, коли дуже багато сімей, перетинали саме вашу громаду і вони всі були під вашою увагою. Найбільше наше досягнення і найголовніші наші гості- це діти, які сьогодні тут присутні. Має бути добре їм і має бути добре батькам, батьки мають набути впевненості, що простір який тут є – безпечний і комфортний для їхніх дітей, це наша основна ціль. Сподіваюсь, що цей простір для дітей і для громади буде дуже корисним», – повідомляє менеджер міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» України Наталія Кузяк.

Простір відкрито на базі Бібліотеки-філії для дітей міста Рава-Руська. Знаходиться він за адресою: вулиця Грушевського, 23, місто Рава-Руська. У кімнаті встановлено інтерактивну дошку, стіл для малювання піском, басейн кульками, ігровий стіл, настільні ігри для дітей різного віку, умеблювання та ляльковий театр.

Першочерговою метою відкриття є залучення дітей та дорослих з числа внутрішньо переселених осіб до швидкої та ефективної адаптації у новій громаді, їх інтеграція, навчання та проведення спільного сімейного дозвілля. Локація є відкритою для всіх дітей та батьків, які проживають на території Рава-Руської територіальної громади.

Інтерактивний простір слугуватиме чудовим місцем для навчання та розвитку творчих здібностей у дітей. Бібліотека-філія для дітей міста Рава-Руська є простором, де жителі громади та внутрішньо переміщені особи, мають можливість брати участь у різноманітних творчих, культурно-просвітницьких, пізнавальних, розважальних заходах та просто з користю проводити свій вільний час.

Працівники дитячого простору працюють над тим, щоб привити молодому поколінню любов до книги, щоб за її допомогою навчити дітей мріяти про світле та мирне майбутнє, вчитися на прикладах минулого та розвивати свої творчі здібності на численних майстер-класах.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису