Справжнє свято для дітей!

  • 54

Комплекс дитячих атракціонів «Чеський Луна-парк» спільними зусиллями з Службою у справах дітей Рава-Руської міської ради розпочали спільну ініціативу, спрямовану на забезпечення дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей ВПО, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та дітей з малозабезпечених сімей, цікавим та незабутнім дозвіллям.

Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти ВПО, діти, які опинились в складних життєвих обставинах та діти з малозабезпечених сімей, завжди потребують особливої уваги та турботи, і ця ініціатива відображає спільне бажання підтримати їхній дух та радість. Протягом двох днів, комплекс дитячих атракціонів «Чеський Луна-парк», надавав безкоштовний доступ до своїх захоплюючих атракціонів для діток. Таким чином, вони отримали можливість відчути себе щасливими та бажаними, насолоджуючись яскравими миттєвостями в дитячому житті.

Спільна робота між Комплексом дитячих атракціонів «Чеський Луна-парк» та Службою у справах дітей Рава-Руської міської ради є прекрасним прикладом взаємодії громадського та державного секторів для досягнення блага діток.

 

Інші новини

Всі новини