Святкування 50-річчя з дня відкриття Гійченського закладу середньої освіти!

  • 152

Фото без опису

Святкування 50-річчя з дня відкриття Гійченського закладу середньої освіти І-ІІІ ст. - це неймовірна і незабутня подія!

За півстоліття існування школи педагогічні колективи продовжували забезпечувати якісну освіту та підтримували розвиток наших учнів. Серед досягнень школи є випуск багатьох висококваліфікованих фахівців та особистостей, які роблять вагомий внесок у різні галузі життя.

«Цей ювілей не лише відзначив минуле, але й поклав початок новим можливостям та досягненням. Ми віримо в майбутнє і продовжуємо працювати над освітнім потребам наших учнів і громади, допомагаючи їм досягати великих висот…» - з привітальним словом звернувся до присутніх міський голова Іван Івануса.

У цей особливий день, коли минуле зустрічалося з майбутнім, було згадано історію школи і досягнення протягом п'яти десятиліть. На урочистість зібралось чимало гостей: представники духовенства, влади, педагогічний колектив, учні та випускники освітньої установи, лунали теплі та приємні побажання.

Школа також отримала приємний подарунок від депутата Рава-Руської міської ради Федюка Володимира Петровича та приватного підприємства «ЛАМА ПЛЮС». Такий дарунок у вигляді штучного спортивного поля - це надзвичайно цінний та корисний внесок у розвиток фізичних навичок, здоров'я та командного духу учнів школи. Воно сприятиме активному способу життя та позитивно вплине на фізичний розвиток учнів.

Відзначати 50 років - це свідчити про сталість і тривалість наших цінностей. Школа - це не просто стіни та класи, це місце, де формується майбутнє, і ми горді бути частиною цієї неймовірної подорожі освіти та розвитку!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису