Святкування 50-річчя з дня відкриття Гійченського закладу середньої освіти!

  • 103

Святкування 50-річчя з дня відкриття Гійченського закладу середньої освіти І-ІІІ ст. - це неймовірна і незабутня подія!

За півстоліття існування школи педагогічні колективи продовжували забезпечувати якісну освіту та підтримували розвиток наших учнів. Серед досягнень школи є випуск багатьох висококваліфікованих фахівців та особистостей, які роблять вагомий внесок у різні галузі життя.

«Цей ювілей не лише відзначив минуле, але й поклав початок новим можливостям та досягненням. Ми віримо в майбутнє і продовжуємо працювати над освітнім потребам наших учнів і громади, допомагаючи їм досягати великих висот…» - з привітальним словом звернувся до присутніх міський голова Іван Івануса.

У цей особливий день, коли минуле зустрічалося з майбутнім, було згадано історію школи і досягнення протягом п'яти десятиліть. На урочистість зібралось чимало гостей: представники духовенства, влади, педагогічний колектив, учні та випускники освітньої установи, лунали теплі та приємні побажання.

Школа також отримала приємний подарунок від депутата Рава-Руської міської ради Федюка Володимира Петровича та приватного підприємства «ЛАМА ПЛЮС». Такий дарунок у вигляді штучного спортивного поля - це надзвичайно цінний та корисний внесок у розвиток фізичних навичок, здоров'я та командного духу учнів школи. Воно сприятиме активному способу життя та позитивно вплине на фізичний розвиток учнів.

Відзначати 50 років - це свідчити про сталість і тривалість наших цінностей. Школа - це не просто стіни та класи, це місце, де формується майбутнє, і ми горді бути частиною цієї неймовірної подорожі освіти та розвитку!