Грант для ветеранів та членів їх сімей: як реалізовується програма на Львівщині

  • 126

Фото без опису

Відповідно до урядової програми «Грант для ветеранів та членів їх сімей», що стартувала у квітні цього року, 13 заявників із Львівщини, бізнес-плани котрих розглядала комісія Львівського обласного центру зайнятості, отримали позитивне рішення про надання коштів для започаткування або розвитку підприємницької діяльності.

Тож у який бізнес учасники бойових дій (їхні дружини чи чоловіки) вкладуть грантові кошти? У Стрию ветеран російсько-української війни, що займається виробництвом презентабельно-корпоративного одягу, придбає принтер DRF для накладення малюнків, надписів чи логотипів на футболках, світшотах та іншій текстильній продукції. Його земляк зі смт Славськ облаштує літню терасу піцерії. У Дрогобичі для любителів розваг появиться надувна гірка, у Золочеві в одному із фітнес-центрів будуть встановлені новенькі тренажери. У Самборі відкриється «Маленька пекарня», власниця якої закупить потрібне обладнання: пароконвектомат, кавову та тістомісильну машини, розстійну шафу та ін.

У Львові один із переможців програми зможе придбати апарат для проведення процедур класу «Lux» з метою догляду та омолодження шкіри обличчя, другий – швейні машинки, парогенератор, оверлок, тканину для пошиття текстильних виробів. У двох інших появляться транспортні засоби: вантажний автомобіль і вантажопасажирський мікроавтобус. А учасниця програми, що займається медичною практикою, окрім медобладнання, закупить меблі для комфортного проживання клієнтів та їхнього самообслуговування на кухні.

Заяву про участь у програмі можна подати онлайн до 19 листопада через портал «Дія» (https://is.gd/KT7RoW). Кошти на старт або розвиток власного бізнесу ветеранам або членам їхніх сімей надаються у розмірі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Їх можна використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, для оренди приміщення та транспортних засобів, закупівлі ліцензійного програмного забезпечення, оплати послуг з маркетингу та реклами тощо.

Більше про програму – за посиланням https://bit.ly/3GQ8WDe .

Нагадуємо, що до 13 вересня п. р. у Львові приймаються заяви на отримання ваучерів для підтримки бізнесу ветеранів/ок та їхніх дружин/чоловіків. Максимальний розмір ваучерної допомоги становить до 300 тисяч гривень. За детальнішою інформацією слід звертатися до Центру підтримки підприємництва (https://www.cpp.lviv.ua/) або за телефоном +380 (32) 254 60 15.

Львівський обласний центр зайнятості