Зустріч з нагоди Дня підприємця!

  • 65

Сьогодні 8 вересня, в приміщенні Рава-Руської міської ради відбулись урочистості з нагоди Дня підприємця та вручення подяк за вагомий особистий внесок у розвиток громади, за сумлінне виконання податкових зобов'язань та вагомий внесок у наповнення місцевого бюджету.
Ця подія відзначає важливість підприємницької діяльності у нашій громаді та підкреслює роль підприємців у створенні робочих місць та підтримці економічного зростання.
День підприємця - це час для вдячності та визнання успішних підприємців, які приносять користь громаді, бізнесу та сприяють економічному процвітанню.
Міський голова Рава-Руської Іван Івануса, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Залуцький Михайло, відділ економіки та інвестицій, відділ публічних закупівель, відділ культури, туризму, молоді та спорту, відділ містобудування, архітектури та ЖКГ Рава-Руської міської ради відзначили та привітали підприємців, які працюють неустанно для покращення економічного становища нашої громади.
"Підприємницької хватки, успіхів і великого прибутку. Нехай родина та близькі друзі підтримують у всіх ваших починаннях, будьте стійкими до труднощів і добрими до людей. Ростіть, розвивайтеся, розширюйтеся й фортуна буде завжди на вашому боці..."- такими словами привітала присутніх зі святом Чорній Наталія, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту.