Привітання і вдячність педагогам та працівникам сфери освіти за їх важливу роль у суспільстві!

  • 66

Сьогодні - це день, коли ми висловлюємо найглибшу вдячність та повагу педагогам, вихователям, бібліотекарям, керівникам гуртків, працівникам дошкілля і позашкілля, загалом усім працівникам сфери освіти, які віддають своє серце та душу освіті та вихованню нового покоління.

Ви – це надзвичайно важливі фігури в нашому житті, які передають знання, виховують, надихають та формують майбутнє. Ви створюєте атмосферу для розвитку та росту, допомагаючи дітям зростати як особистостям та готуючи їх до майбутніх викликів життя.

У цей особливий день ми нагороджуємо наших видатних педагогів та працівників сфери освіти за сумлінну і плідну працю, творчі здобутки, особисті заслуги в навчанні та вихованні здобувачів освіти. Відзначаємо цінними сертифікатами педагогів, які підготували переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад обласного етапу, міжнародних мовно-літературних конкурсів  та педагогів переможців конкурсу «Педагогічна знахідка», й педагогів які здійснили особистий внесок у національно-патріотичний, спортивний та інтелектуальний розвиток здобувачів освіти.

Висловлюємо глибоку подяку усім працівникам сфери освіти нашої громади за Ваш неоціненний внесок у розвиток суспільства. Бажаємо Вам безмежного натхнення, ентузіазму та радості у вашій благородній справі. Ви - справжні герої!

Ще більше фото можна переглянути, перейшовши за посиланням - https://rava-mr.gov.ua/album/9119/