Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

  • 314

Фото без опису

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Рава-Руська міська рада оголошує про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – детальному плані території земельних ділянок для обслуговування багатоквартирного та індивідуальних гаражів на вул. Драгоманова у м.Рава-Руська Львівського району Львівської області.

З проектом детального плану території, пояснювальною запискою можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Рава-Руської територіальної громади https://rava-mr.gov.ua/, а також безпосередньо в Рава-Руській міській раді в посадової особи, відповідальної за забезпечення організації розгляду пропозицій, за адресою: м. Рава-Руська, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3.

Замовник: Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

Виконавець: ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Підстава розроблення проекту детального плану території – Рішення Рава-Руської міської ради від 17.03.2023р. № 74.

Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по-батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення відбудеться 27 листопада 2023 року, в приміщенні Рава-Руської міської ради, о 15.00 годині.

З детальним планом території можна ознайомитися тут.