Повідомлення про оприлюднення Проекту Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови по вул. Є. Коновальця, м. Рава-Руська

  • 200

Фото без опису

 

Повідомлення про оприлюднення Проекту Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови по вул. Є. Коновальця, м. Рава-Руська, Львівського району (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови по вул. Є. Коновальця, м. Рава-Руська, Львівського району.

Проектом детального плану передбачається формування дев’яти земельних ділянок з цільовим призначенням 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

  – дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 27.11.2023 року до 27.12.2023 року.

  – способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Рава-Руська міська рада Львівської області (вул. Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316).

  – дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

27.12.2023 року о 12:00 год. в приміщенні Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області (вул. Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області (вул. Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316).

Адреса сайту: https://rava-mr.gov.ua

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Рава Руська міська рада Львівського району Львівської області (вул. Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316), ел. адреса: ravagromada@gmail.com. Строки подання зауважень та пропозицій – з 27.11.2023 року до 27.12.2023 року.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена

 

Детальний план території

Стратегічна екологічна оцінка