Благодійний аукціон «Памʼятаємо. З Україною в серці» на підтримку ЗСУ!

  • 53

 

У Синьковицькій гімназії відбувся успішний благодійний аукціон «Памʼятаємо. З Україною в серці» на підтримку Збройних Сил України. Він став справжнім виявом солідарності та патріотизму, залучивши учасників з усієї громади, об'єднаних єдиною метою – підтримати наших військових. 

В стінах Синьковицької гімназії, можна було знайти неймовірні лоти, організовані талановитими представниками освіти Рава-Руської територіальної громади. Учасники аукціону виявили надзвичайну щедрість та велику підтримку, допомагаючи зібрати значну суму коштів. Всі кошти від продажу лотів будуть передані на потреби Збройним Силам України.

"Цей аукціон - це не лише збір коштів, але і прояв глибокої вдячності та підтримки нашим військовим, які стоять на захисті нашої країни. Дякую всім, хто долучився до цієї благородної справи", - звернулась до присутніх Ганна Богуш, начальник Відділу освіти Рава-Руської міської ради.

Висловлюємо подяку всім, хто взяв участь у заході, а також спонсорам та партнерам, які надали підтримку. Такі ініціативи допомагають не лише фінансово, але й демонструють об'єднання громади важливими цілями!

Всі лоти продані! Сума проданих лотів – 75 000, 00 гривень!

Обʼєднуймося заради Перемоги, заради підтримки наших військових!

Спільно наближаємо нашу перемогу!

Слава Україні!

Ще більше фото можна переглянути, перейшовши за посиланням - https://rava-mr.gov.ua/album/9212/