"Місто добра" запускає реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю

  • 166

Фото без опису

 

Благодійний фонд "Місто Добра" допомагає жінкам та дітям, які постраждали від насилля та війни, а також дітям позбавлених батьківського піклування. Місто Добра — це міжнародний кризовий центр матері та дитини. Притулок є найбільш в Україні i наразі не має аналогів. Головна місія — не допустити інституалізації дитини, яка має живу родину. Центр знаходиться в Чернівцях за адресою вул. Річна, 10.

Сьогодні в  шелтері проживають мами з дітьми, які постраждали від насильства та війни, діти позбавленні батьківського піклування, які були евакуйовані з півдня України, та тварини, яких врятували з вулиці та від війни. У Місті Добра надають комплекс послуг, які спрямовані на покращення та зміну життя мешканців. 3 жінками працюють найкращі спеціалісти, а з дітьми вчителі, вихователі та няні. Також усі мешканці Міста Добра отримують безоплатну допомогу з лікування, проведенням реабілітаційних заходів та наданням всіх інших медичних послуг.

З 20 листопада на території Міста Добра, розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуться безкоштовно.

Послугами реабілітаційного центру можуть скористатися діти з інвалідністю, а саме ті, які мають порушення рухових функцій i потребують цілодобового догляду, та яких виховує лише один з батьків (опікунів/піклувальників), або діти, які мають складні діагнози i потребують паліативного піклування, i яких виховує один з батьків (опікунів/піклувальників).

За необхідності Місто Добра забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб, та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання.

Існує можливість прийняття в центр матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям.

Також Місто Добра готове надати психологічну, юридичну, просвітницьку або іншу допомогу батькам таких дітей.

Для уточнення інформації або для додаткових питань можете писати на електронну адресу cityofgoodnessua@gmail.com a6o телефонувати за номером  +380992000103

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису