Війна продовжує забирати життя українців

  • 266

Фото без опису

 

Захищаючи незалежність нашої держави, на фронті загинув старший майстер-сержант Жирик Іван Олександрович, 06 серпня 1980 р. н., уродженець с. Морозівка, що на Луганщині. З 2000-го року Іван Олександрович служив у прикордонній службі. Його життя обірвалося 03 травня 2022 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Воєводівка Луганської області.

У військовослужбовця залишилися дружина, два сини та батьки. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким!

15 січня, орієнтовно о 13:00 годині кортеж з тілом Захисника прибуде у Рава-Руську, перша зустріч відбудеться біля каплички Пресвятої Богородиці у центрі міста. Далі кортеж вирушить до церкви Святого Юрія, де відбудеться парастас та Чин Похорону. Опісля - поховання на міському кладовищі Рава-Руської.

Просимо жителів гідно зустріти нашого Захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами та провести його в останню дорогу!

З метою вшанування пам’яті загиблого та відповідно до розпорядження міського голови Рави-Руської міської ради №5 від 12 січня 2024 року, 15 січня 2024 року оголошено Днем жалоби у Рава-Руській міській територіальній громаді.

Всім підприємствам, установам та організаціям на знак жалоби за загиблим воїном необхідно приспустити Державні прапори України з траурною стрічкою на адміністративних будівлях.

Розважальним закладам та закладам культури Рава-Руської міської територіальної громади відмінити проведення розважально-концертних заходів.

 

Вічна пам'ять!

Слава Герою!