Повідомлення про оприлюднення Проекту Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Лугова

  • 163

Фото без опису

 

Повідомлення про оприлюднення Проекту Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Лугова в м. Рава-Руська (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

        Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Лугова в м. Рава-Руська.

        На земельній ділянці проектується виробничо-складська будівля, навіси та місця для тимчасового зберігання автотранспорту.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

3. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

  а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення: 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 07.02.2024 року до 08.03.2024 року.

  б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Рава-Руська міська рада Львівської області (вул. Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316), або ел. адресу: ravagromada@gmail.com.

  в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

08.03.2024 року о 12:00 год. в приміщенні Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області (вул. Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області (вул. Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316). Адреса сайту: https://rava-mr.gov.ua

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Рава Руська міська рада Львівського району Львівської області (вул. Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316), ел. адреса: ravagromada@gmail.com. Строки подання зауважень та пропозицій – з 07.02.2024 року до 08.03.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена

 

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

Детальний план території земельної ділянки

 

Графічні матеріали містобудівної документації