Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації –Детальному плані території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, с.Лужки

  • 194

Фото без опису

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Рава-Руська міська рада Львівського району оголошує про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – Детальному плані території земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Лужки, Львівського р-ну, Львівської обл.

З пояснювальною запискою та графічними матеріалами проекту детального плану території можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Рава-Руської  територіальної  громади https://rava-mr.gov.ua/, а також безпосередньо в Рава-Руській міській раді в посадової особи, відповідальної за забезпечення організації розгляду пропозицій, за адресою: м. Рава-Руська, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3.

 

Замовник: Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

Виконавець: ТзОВ «Карпати Арх-Проект».

Підстава розроблення містобудівної документації:

  • Рішення Рава-Руської міської ради від 17.03.2023 р. № 75 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки, для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Лужки, Львівського р-ну, Львівської обл.».

Пропозиції громадськості подаються у строк, визначений для проведення процедури громадського обговорення, який не може становити менш як 30 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по-батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення відбудеться 22 березня 2024 року, о 15.00 годині. в приміщенні Рава-Руської міської ради, за адресою: м. Рава-Руська, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3., (2 пов.).

 

Детальний план території