Як вижити під час надзвичайної ситуації та під час війни: легко про серйозне

  • 35

Фото без опису

 

Практичний порадник “Як вижити під час надзвичайної ситуації та під час війни: легко про серйозно” створено в спільному проєкті Цивільно-військового співробітництва (СІМІС) та Громадської Мережі “ЕЛЕОС-УКРАЇНА”.

Дуже часто небезпечні ситуації трапляються з дітьми коли поруч немає дорослих. І саме в такі моменти на допомогу приходять такі ж маленькі герої. Про них розповідають у новинах, пишуть у газетах та соцмережах. Лише за офіційними підрахунками Державної служби з надзвичайних ситуацій України в країні близько 10 дітей щороку вчиняють героїчні вчинки, рятуючи життя іншим людям. Більше того, ми живемо в країні, в якій ведуться бойові дії: сьомий рік поспіль лунають вибухи, не замовкає зброя, гинуть люди… А тому «шанси» потрапити в якусь «халепу» значно зростають.

Дана брошура не розкаже, як вижити на безлюдному острові, де повно хижих невідомих звірів, чи як врятувати планету від нападу прибульців, натомість завдяки їй в дитини є шанс бути підготовленим до більш земних та буденних ситуацій. Ця книжечка – не панацея від усіх небезпечних ситуацій, але в ній можна знайти щось життєво необхідне саме для того конкретного моменту, в який, можливо, приведе дитину історія під назвою «життя».

Упорядники: Наталія Нечаєва-Юрійчук, Олена Танасійчук, Олексій Ноздрачов, Сергій Дмитрієв

Редактор: Парасковія Нечаєва

Художник: Андрій Єрмоленко

Практичний порадник “Як вижити під час надзвичайної ситуації та під час війни: легко про серйозне”