Повідомлення про оприлюднення Проєкту Детального плану території земельної ділянки на вул. Двірцева у м. Рава-Руська Львівського р-ну Львівської обл. (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

  • 157

Фото без опису

Повідомлення про оприлюднення Проєкту Детального плану території земельної ділянки на вул. Двірцева у м. Рава-Руська Львівського р-ну Львівської обл. (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту
Детальний план території земельної ділянки на вул. Двірцева у м. Рава-Руська Львівського р-ну Львівської обл.
Проєктом детального плану території пропонується будівництво об’єктів комерції. Цільове призначення згідно КВЦПЗ 03.07 «Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:
30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 10.05.2024 року до 10.06.2024 року.

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області (вул. Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 10.06.2024 року о 15:00 год. в приміщенні Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області (вул. Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області (вул. Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316).
Адреса сайту: https://rava-mr.gov.ua

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області (вул.Ярослава Мудрого, 3, м. Рава-Руська, Львівська обл., 80316), ел. адреса:ravagromada@gmail.com. Строки подання зауважень та пропозицій – з 10.05.2024 року до 10.06.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування
Не передбачена

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку від 10.05.2024 р.

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку Детальний план території земельної ділянки на вул. Двірцева у м. Рава-Руська Львівського р-ну Львівської обл.

Детальний план території

Графічні матеріали

Землевпорядна частина