ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

  • 116

Фото без описуРава-Руська міська рада оголошує про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – Детальному плані території земельних ділянок, орієнтовною площею 0,30 га, по зміні цільового призначення по вул. Польова у м. Рава-Руська, Львівського р-ну, Львівської обл.

З проектом детального плану території, пояснювальною запискою можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Рава-Руської територіальної громади https://rava-mr.gov.ua/, а також безпосередньо в Рава-Руській міській раді в посадової особи, відповідальної за забезпечення організації розгляду пропозицій, за адресою: м. Рава-Руська, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3.

Замовник: Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

Виконавець: ФОП Півторацький Тарас Михайлович

Підстава розроблення проекту детального плану території – Рішення Рава-Руської міської ради від 19.03.2024 р. № 7.

Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по-батькові, місця проживання, із особистим підписом.

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення відбудеться 01 липня 2024 року, в приміщенні Рава-Руської міської ради, о 16.00 годині.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН