Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

  • 29

Фото без опису1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 0,9579 га, для будівництва та обслуговування автомобільного заправочного комплексу на території Рава-Руської територіальної громади (за межами населеного пункту).

2. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

2.​Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

3.​Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 07.06.2024 р. до 17.06.2024 р.;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області –https://rava-mr.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області за адресою: 80316, Львівська обл., Львівський р-н, м. Рава-Руська, вул. Ярослава Мудрого,3, ел.пошта: ravagromada@gmail.com в термін до 17.06.2024 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Рава-Руська міська рада Львівського району Львівської області.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

ЗАЯВА