Жовківська ДПІ інформує : Які відомості повинна містити довідка про доходи, яка надається податковим агентом фізичній особі, з метою заповнення декларації для отримання податкової знижки?

Жовківська ДПІ інформує : Які відомості повинна містити довідка про доходи, яка надається податковим агентом фізичній особі, з метою заповнення декларації для отримання податкової знижки?

  • Переглядів: 49

Жовківська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що особи, які відповідно до Податкового кодексу України мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати на вимогу платника податку відомості про суму виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку (п.п. «в» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України). 

Закон України №2260-IX: про відновлення виконання податкових обов’язків

Закон України №2260-IX: про відновлення виконання податкових обов’язків

  • Переглядів: 55

Жовківська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу, що Законом України від 12.05.2022 №2260 внесено ряд змін до Податкового кодексу України. Зокрема відновлюються податкові обов’язки для платників податків, у яких є можливість, своєчасно:  - реєструвати в ЄРПН ПН/РК,  - подавати податкову звітність,  - сплачувати податки та збори. 

Жовківська ДПІ звертає увагу : Зареєстрували офіс в квартирі – пільги по податку на нерухоме майно не буде

Жовківська ДПІ звертає увагу : Зареєстрували офіс в квартирі – пільги по податку на нерухоме майно не буде

  • Переглядів: 44

Відповідно до п.п. 266.4.3 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, не надаються, зокрема, на об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності). 

Жовківська ДПІ інформує: Внутрішньо переміщені особи мають право на податкову знижку за орендну житла

Жовківська ДПІ інформує: Внутрішньо переміщені особи мають право на податкову знижку за орендну житла

  • Переглядів: 70

Жовківська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що фізична особа – платник податку, яка має статус внутрішньо переміщеної особи має право на податкову знижку на суми коштів, фактично сплачених нею протягом звітного року, у вигляді орендної плати за договором оренди житла (квартири, будинку).

Жовківська ДПІ інформує : Припинення діяльності ФОП. Особливості звітування

Жовківська ДПІ інформує : Припинення діяльності ФОП. Особливості звітування

  • Переглядів: 56

Відповідно до пп. 9.4 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ тимчасово, з 01 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, відсоткова ставка єдиного податку для платників єдиного податку третьої групи, які використовують особливості оподаткування, встановлені п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, встановлюється у розмірі 2 відс. доходу, визначеного у відповідності до ст. 292 ПКУ. 

Жовківська ДПІ повідомляє про те, яким суб’єктам господарювання надано звільнення від сплати ПДВ при ввезенні товарів на митну територію України

Жовківська ДПІ повідомляє про те, яким суб’єктам господарювання надано звільнення від сплати ПДВ при ввезенні товарів на митну територію України

  • Переглядів: 83

Відповідно до п. п. 69.23 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) тимчасово, з 01 квітня 2022 року на період дії воєнного стану на території України звільняються від оподаткування ПДВ операції з ввезення товарів на митну територію України у митному режимі імпорту суб’єктами господарювання, які зареєстровані платниками єдиного податку першої, другої та третьої групи, крім фізичних та юридичних осіб, які обрали ставку єдиного податку, визначену п. п. 1 п. 293.3 ст. 293 ПКУ. 

Жовківська ДПІ інформує : Яку дату необхідно зазначити в рядках 5.1, 5.2 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування для суб’єктів господарювання, що обрали єдиний податок з особливостями оподаткування у період дії воєнного стану в Україні

Жовківська ДПІ інформує : Яку дату необхідно зазначити в рядках 5.1, 5.2 заяви про застосування спрощеної системи оподаткування для суб’єктів господарювання, що обрали єдиний податок з особливостями оподаткування у період дії воєнного стану в Україні

  • Переглядів: 132

Законом України від 24 березня 2022 року № 2142-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» внесено зміни, зокрема, до п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).